ЮАР- Мексико завършиха 1:1 на старта на Мондиал 2010

Срещата между ЮАР и Мексико завърши с равен резултат 1:1. "Ацтеките" стартираха по уверено мача , като имаха голово положение още в 3-тата минута от началото на дербито. За съжаление Джовани дос Сантос направи пропуск и шансът бе пропуснат. По късно в 38-мата минута беше отбелязан гол от Карло Вела, но той бе отменен заради засада. и така първото полувреме завърши без попадения.

Втората половина от мачът се оказа по интензивна и интересна. Домакините настъпиха смело , атакуваха доста сериозно противника си Мексико и откриха резултата в 55-тата минута с прецизното попадение на Сифиве Чабалала .
Мексиканският отбор от своя страна се мобилизараха и започнаха да търсят от къде да пробият защитата на ЮАР и да направят попадение в тяхната врата.11 минути преди финала на срещата защитникът на Мексико Рафаел Маркес успя да изравни резултата.В последната минута Катлего Мфела от състава на домакините направи оргромен пропуск като удари греда и с това изчезнаха надеждите за победа на ЮАР.

Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт Гласувай за тази страница в Българския ТОП Betlist100

Каталог «ТОР-100 Football-info». Тематический каталог сайтов, футбол. Goon Каталог сайтов Livescore Vote for my site!  БГттоп